• In English
 • 18-19 березня - IV Міжнародна науково-методична конференція "Практична медіа грамотність: міжнародний досвід та українські перспективи"
  опубліковано 17 березня 2016

  17
  березня

  12:00

  четвер
  Додати в календар 2016-03-17 12:00:44 2020-07-15 11:14:34 Europe/Kiev 18-19 березня - IV Міжнародна науково-методична конференція "Практична медіа грамотність: міжнародний досвід та українські перспективи" Event organizer. event@organizer.email

  18 березня розпочне свою роботу Четверта Міжнародна науково-методична конференція «Практична медіа грамотність: міжнародний досвід та українські перспективи». Конференція пройде за участю представників Міністерства освіти і науки України.

  В рамках конференції відбудеться вручення нагород Всеукраїнського конкурсу на кращий план-конспект уроків з історії України, всесвітньої історії, курсів «Людина світ», «Людина і суспільство» з елементами медіа освіти і медіа грамотності.

  Під час заходу відбудеться презентація проекту «Програма медіа грамотності для громадян», який виконується за підтримки Міністерства закордонних справ та міжнародної торгівлі Канади (DFATD Canada), у партнерстві трьох організацій: Академії української преси, IREX та StopFake.

  Організатори та учасники: Академія української преси, Міністерство освіти і науки, Інститут соціології і політичної психології, Національна академія педагогічних наук України, Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Інститут мистецтвознавства, фольклору та етнології НАН України, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова.

  Відкриття заходу: 9:45 18 березня.

  Дати проведення: 18-19 березня 2016 року.

  Місце проведення: м. Київ; бульвар Тараса Шевченка,36а; Smartville. Вільний простір.

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ