• In English
 • 18 березня в Мін'юсті відбудеться обговорення оптимальної структури юридичної освіти в Україні
  опубліковано 16 березня 2016

  16
  березня

  11:10

  середа
  Додати в календар 2016-03-16 11:10:49 2020-05-29 09:12:50 Europe/Kiev 18 березня в Мін'юсті відбудеться обговорення оптимальної структури юридичної освіти в Україні Event organizer. event@organizer.email

  18 березня в Міністерстві юстиції України (пров. Рильський, 10, Зала засідань колегії, 2 поверх) за ініціативою Міністерства юстиції України (Мін’юст) і Міністерства освіти і науки України (МОН) за сприяння Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» відбудеться дискусія у форматі круглого столу на тему «Оптимальна структура юридичної освіти в Україні: двоступенева модель «бакалавр-магістр» чи наскрізна магістерська програма?».

  Метою заходу є обговорення сучасного стану, тенденцій розвитку та оптимальної структури системи юридичної освіти в світлі сучасних вимог ринку праці до правників.

  Початок заходу о 9:30, реєстрація учасників з 9:00.

  У заході візьмуть участь Наталія Севостьянова, Перший заступник Міністра юстиції України; Сергій Петухов, заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції; Інна Совсун, Перший заступник Міністра освіти і науки України; Руслан Гурак, Голова Державної інспекції навчальних закладів України; Андрій Бойко, член Вищої ради юстиції; Девід Вон, керівник Проекту USAID «Справедливе правосуддя» і Наталія Ступницька, національний менеджер проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

  У пошуках оптимальної моделі навчання юристів для потреб демократичної держави із ринковою економікою представники органів влади, що формують освітню політику, професійних асоціацій правників та правничої академічної спільноти проаналізують кращий досвід підготовки правників в інших країнах світу і врахують вітчизняні підходи до підготовки лікарів, фармацевтів та ветеринарів, які навчаються на сьогодні вже за наскрізною магістерською програмою.

  Висловлені у ході обговорення рекомендації будуть опрацьовані фахівцями заінтересованих органів державної влади для подальшої підготовки та впровадження оптимальної структури юридичної освіти.

  Акредитація для ЗМІ за телефонами: 044 271-16-76, 044 271-17-62 або електронною адресою press@minjust.gov.ua до 18.00 17 березня 2016 року.

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ