• In English
 • З 14 по 16 березня Голова Держенергоефективності перебуватиме з робочим візитом у Лондоні
  опубліковано 15 березня 2016

  15
  березня

  09:00

  вiвторок
  Додати в календар 2016-03-15 09:00:00 2020-06-04 08:55:56 Europe/Kiev З 14 по 16 березня Голова Держенергоефективності перебуватиме з робочим візитом у Лондоні Event organizer. event@organizer.email

  З 14 по 16 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у Лондоні. У ході поїздки Голова Агентства проведе низку ділових зустрічей з англійськими урядовцями, а саме: представниками Міністерства закордонних справ і у справах Співдружності націй Великої Британії, Міністерства енергетики та зміни клімату та державного регуляторного органу енергетичного сектору Великобританії Ofgem.

  Мета візиту – перейняття досвіду Великої Британії щодо нормативно-правового регулювання та інструментів залучення інвестицій у проекти з відновлюваної енергетики.

  Під час зустрічей йтиметься про ініціативи та плани Уряду України щодо використання відновлюваних джерел енергії, потребу у донорській допомозі, можливості залучення інвестицій та реалізацію спільних проектів.

  Також Сергій Савчук зустрінеться з представниками Банку зелених інвестицій (Green Investment Bank), який спеціалізується на фінансуванні "зелених" проектів. На порядку денному – опрацювання можливих напрямків співпраці з GIB, обговорення питання отримання підтримки для створення інвестиційного Фонду в Україні з метою фінансування проектів у сфері відновлюваної енергетики.

  Голова Агентства проведе зустріч і з керівником відділу розвитку бізнесу в країнах СНД компанії "Bloomberg New Energy Finance" Тетяною Мулесою, з якою обговорюватиме можливу співпрацю, зокрема щодо проведення дослідження та підготовки сценаріїв розвитку відновлюваної енергетики в Україні.

  Довідково

  Урядом України в рамках виконання зобов’язань перед ЄС прийнято Національний план дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року, яким планується досягнення 11% частки енергії з відновлюваних джерел у загальному енергобалансі країни до 2020 року. Реалізація такої цілі передбачає залучення близько 16 млрд. євро інвестиційних коштів.

   

   

  Автор: ДЕРЖЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ