• In English
 • 4 березня відбудеться захід, присвячений становищу жінок, які належать до категорії біженців та переміщених осіб
  опубліковано 03 березня 2016

  03
  березня

  11:00

  четвер
  Додати в календар 2016-03-03 11:00:53 2020-07-12 04:03:03 Europe/Kiev 4 березня відбудеться захід, присвячений становищу жінок, які належать до категорії біженців та переміщених осіб Event organizer. event@organizer.email

  4 березня напередодні Міжнародного жіночого дня відбудеться захід, присвячений становищу жінок, які належать до категорії біженців та переміщених осіб.

  Початок заходу: 12:00.

  Місце проведення: Михайлівська площа, 1, під’їзд №2 (Міністерство закордонних справ України)

  Телефони для акредитації: 238-17-20 та 238-15-76.

  Завершення акредитації: 4 березня о 10:00.

  Увага! Для входу в будівлю МЗС прохання мати при собі паспорт громадянина України та журналістське посвідчення.

  Довідково

  Проведення заходу відповідатиме цьогорічній ініціативі Євросоюзу з привернення у цей день уваги до питання посилення підтримки жінок біженців і шукачів притулку в рамках міграційної політики, враховуючи ситуацію з біженцями в ЄС.

  Метою заходу є привернення уваги міжнародної спільноти та української громадськості до ситуації в Україні з жінками біженцями та внутрішньо переміщеними, внаслідок російської агресії проти нашої держави. Для отримання інформації про реальний стан речей у цій сфері планується заслухати представників «КримСОС» та безпосередньо інформацію від жінки ВПО з Криму.

  Участь у заході візьмуть керівництво та співробітники МЗС України, представники  міжнародних організацій в Україні, зокрема, представництва ЄС, структури «ООН-Жінки», Ради Європи, ОБСЄ, які окреслять підходи цих організацій до вирішення проблем жінок біженців. До заходу також залучаться провідні неурядові організації, зокрема, міжнародний жіночий правозахисний центр «Ла-Страда-Україна».

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ