• In English
 • 1 березня у Мінергіоні визначать схему планування території України та презентують перший в історії геопортал про адміністративно-територіальний устрій нашої держави
  опубліковано 29 лютого 2016

  29
  лютого

  06:00

  понедiлок
  Додати в календар 2016-02-29 06:00:14 2020-08-11 23:05:01 Europe/Kiev 1 березня у Мінергіоні визначать схему планування території України та презентують перший в історії геопортал про адміністративно-територіальний устрій нашої держави Event organizer. event@organizer.email

  1 березня відбудеться перше засідання Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка. До участі в заході запрошені представники Мінекономрозвитку, Мінагрополітики, Мінінфраструктури, а також заступники голів усіх областей України.

  У рамках засідання відбудеться обговорення Генеральної схеми планування території України та презентація  геопорталу «Адміністративно-територіальний устрій України» з базою даних про сучасний стан та перспективний план адміністративно-територіального устрою нашої держави. Це перша в історії країни он-лайн-платформа, де буде зібрана максимальна кількість інформації, доступ до якої матимуть усі бажаючі.

  Учасники наради також підведуть підсумки проведеної у 2015 році роботи з формування та реалізації державної регіональної політики та визначать завдання на 2016 рік.

   

  Під час заходу планується  брифінг.

   

  Початок заходу: 10.00.

   

  Місце проведення: Мінрегіон, вул. Велика Житомирська, 9.

   

  Акредитація проводиться за тел. 590-4793 або на електронну пошту press@minregion.gov.ua