• In English
 • 29 лютого- прес-конференція Міноборони щодо інформаційної кампанії, спрямованої на перешкоджання проведенню процедур закупівлі послуг харчування для військовослужбовців
  опубліковано 29 лютого 2016

  29
  лютого

  03:00

  понедiлок
  Додати в календар 2016-02-29 03:00:41 2020-08-11 23:07:23 Europe/Kiev 29 лютого- прес-конференція Міноборони щодо інформаційної кампанії, спрямованої на перешкоджання проведенню процедур закупівлі послуг харчування для військовослужбовців Event organizer. event@organizer.email

  29 лютого у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбудеться прес-конференція посадовців Міністерства оборони України на тему«Проблеми організації харчування військовослужбовців Збройних Сил України на 2016 рік, а саме зміни принципів організації системи закупівель послуг харчування та проблеми, пов’язані з намаганням заблокувати проведення прозорої конкурсної процедури».

  Початок заходу: 14.00.

  У заході візьмуть участь заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський, голова Комітету конкурсних торгів Міністерства оборони України Олег Свірко, директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України полковник Володимир Гулєвич, представники відомих вітчизняних та іноземних кампаній, які працюють на ринку продовольства.

  Під час брифінгу учасники поінформують журналістів про поточний стан та проблемні питання, які існують зі здійсненням закупівель послуг з харчування у Збройних Силах України у 2016 році.

  Зокрема, йтиметься про причини та ймовірних замовників розгорнутої останнім часом  кампанії, спрямованої на перешкоджання проведенню процедур конкурсних торгів військового відомства із закупівлі послуг з харчування особового складу Збройних Сил України.

  Місце проведення: м. Київ, Центральний будинок офіцерів Збройних Сил України, вул. Грушевського, 30/1.

  Акредитація ЗМІ триватиме до 12.30 29 лютого за телефоном Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України: (044) 245-44-01.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ