• In English
 • 27 лютого в Софії Київській відбудеться благодійний аукціон "Арт-волонтер"
  опубліковано 26 лютого 2016

  26
  лютого

  10:07

  п'ятниця
  Додати в календар 2016-02-26 10:07:18 2020-08-11 23:04:40 Europe/Kiev 27 лютого в Софії Київській відбудеться благодійний аукціон "Арт-волонтер" Event organizer. event@organizer.email

  27 лютого 2016 року о 13:00 у Будинку Митрополита Національного заповідника «Софія Київська» (м. Київ, вул. Володимирська, 24) відбудеться благодійний аукціон, мета якого — зібрати кошти на медичне обладнання для першого сучасного центру реабілітації хворих і поранених учасників АТО, який створюється місті Коломия Івано-Франківської області.

  Проект реалізовується за підтримки Міністерства культури України та Івано-Франківського земляцтва в місті Києві. Співорганізатори благодійного проекту — Національний заповідник «Софія Київська», Благодійний фонд «Україна Інкогніта», Івано-Франківська облдержадміністрація, Долинська райдержадміністрація Івано-Франківської обл., Гошівський греко-католицький монастир Чину св. Василія Великого та видавництво «Мантикора».

  Основою представленої експозиції стали роботи написані під час пленеру, який проходив у грудні 2015 року у Гошівському греко-католицькому монастирі Чину св. Василія Великого. До проекту також долучились відомі українські митці, які передали свої авторські картини на благодійність. Більшість учасників є заслуженими художниками України, лауреатами різноманітних мистецьких премій та відзнак, їх роботи зберігаються в музеях України, інших країн світу та приватних колекціях. Це понад тридцять авторів, серед них — Матвій Вайзберг, Петро Бевза, Михайло Демцю, Борис Єгіазарян, Сергій Дуплій та інші.

  Це лише перший етап великого проекту «Арт-волонтер», який започатковано на Івано-Франківщині, але про який вже знають в усьому світі.

  Також, долучитись до аукціону можна через он-лайн-трансляцію на сайті (обов’язкова попередня реєстрація) http://www.art-volunteer.com.ua/

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ