• In English
 • 29 лютого - 2 березня відбудеться робоча поїздка Голови Нацдержслужби до Тернопільської та Івано-Франківської областей
  опубліковано 29 лютого 2016

  29
  лютого

  07:00

  понедiлок
  Додати в календар 2016-02-29 07:00:30 2020-04-04 16:30:19 Europe/Kiev 29 лютого - 2 березня відбудеться робоча поїздка Голови Нацдержслужби до Тернопільської та Івано-Франківської областей Event organizer. event@organizer.email

  29 лютого –  2 березня відбудеться робоча поїздка Голови Національного агентства України з питань державної служби Костянтина Ващенка.

  У рамках поїздки Голова Нацдержслужби планує здійснити робочі зустрічі з головами обласних державних адміністрацій та головами обласних рад, взяти участь у нараді щодо роз’яснювальної роботи стосовно впровадження та реалізації нової редакції Закону України «Про державну службу», який набирає чинності з 1 травня 2016 року.

  Передбачається також зустріч Голови Нацдержслужби із студентами та науково-педагогічним колективом Тернопільського національного економічного університету та Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

  1 березня  за участю Голови Нацдержслужби відбудеться тематичний короткостроковий  семінар  «Управління змінами в умовах реалізації реформи децентралізації влади в Україні»  та прес-конференція в Івано-Франківській облдержадміністрації.

  Організатори:

  Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях, Івано-Франківська обласна державна адміністрація

  Початок заходу: 10.30

  Місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, адмінбудівля Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

  Акредитація: вхід вільний

   

   

  Автор: НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ