• In English
  • 25 лютого в Ужгороді представники МОЗ, ВООЗ, ЮНІСЕФ відвідають Ужгородську міську дитячу поліклініку у зв'язку з проведенням третього туру додаткової вакцинації проти поліомієліту в Україні
    опубліковано 24 лютого 2016

    24
    лютого

    06:00

    середа
    Додати в календар 2016-02-24 06:00:13 2025-03-27 13:21:16 Europe/Kiev 25 лютого в Ужгороді представники МОЗ, ВООЗ, ЮНІСЕФ відвідають Ужгородську міську дитячу поліклініку у зв'язку з проведенням третього туру додаткової вакцинації проти поліомієліту в Україні Event organizer. event@organizer.email

    25 лютого о 12.00 в Ужгороді представники ВООЗ, ЮНІСЕФ та Міністерства охорони здоров'я України відвідають Ужгородську міську дитячу поліклініку (м. Ужгород, пл. Народна, 4) у зв'язку з проведенням третього туру додаткової вакцинації проти поліомієліту в Україні.

    О 13.00 відбудеться прес-конференція в прес-центрі Закарпатської ОДА, в рамках якої можна буде дізнатися: що таке поліомієліт, які загрози для України він несе, чому лише вакцина може припинити циркуляцію вірусу, результати вакцинації у Закарпатській області.

    Учасники:

    - Сергій Платов – заступник директора департаменту громадського здоров'я МОЗ України; 

    - Рафа Азіз – представник ЮНІСЕФ в Україні;

    - Денніс Кінг – координатор команди ВООЗ із реагування на спалах поліомієліту;

    - Володимир Маркович – директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА.

    Акредитація за телефоном: 067 939 16 35. 

     

    Автор: Міністерство охорони здоров'я України