• In English
 • 25 лютого Геннадій Зубко візьме участь у брифінгу з нагоди старту другого набору на навчальну програму "Школа мерів"
  опубліковано 24 лютого 2016

  24
  лютого

  11:00

  середа
  Додати в календар 2016-02-24 11:00:10 2020-09-20 17:20:59 Europe/Kiev 25 лютого Геннадій Зубко візьме участь у брифінгу з нагоди старту другого набору на навчальну програму "Школа мерів" Event organizer. event@organizer.email

  25 лютого 2016 року Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко візьме участь у брифінгу з нагоди старту другого набору на навчальну програму «Школа мерів».

  У брифінгу також візьмуть участь: Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, керівник програми, голова правління Агенції з питань стратегічних комунікацій та розвитку «Спільні зусилля» Руслан Рохов, президент бізнес-школи МІМ-Київ Ірина Тихомирова, викладач, експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай.

  Початок заходу: 14:30.

  Місце проведення: Український кризовий медіа центр, вул. Хрещатик, 2 («Український дім»).

  Акредитація журналістів відбудеться в Українському Кризовому медіа-центрі перед початком прес-брифінгу.

   

  Довідково

  Метою програми є підготовка міських голів, громадських та політичних діячів, які у майбутньому стануть кандидатами у керманичі міст, а також їх команд до управління містами в умовах децентралізації, за сучасними стандартами публічного адміністрування. Навчання відбуватиметься на базі Бізнес-школи МІМ-Київ, яка посіла перше місце серед українських бізнес-шкіл у категорії “Excellent business school” за рейтингом eduniversal у 2015 році.

  Під час проекту буде підготовлено 50 фахівців з управління місцевим розвитком з різних міст України. На відміну від першої навчальної програми, в другій «Школі мерів» навчатимуться як місцеві громадські та політичні діячі, які прагнуть стати міськими головами, так і діючі міські голови. По завершенню навчання випускники «Школи мерів» отримають два документи: сертифікат про завершення навчання на програмі, а також свідоцтво підвищення кваліфікації державного зразка.