• In English
 • 22-24 лютого в м. Будапешт пройде "Український тиждень"
  опубліковано 24 лютого 2016

  24
  лютого

  01:00

  середа
  Додати в календар 2016-02-24 01:00:30 2020-09-21 21:00:28 Europe/Kiev 22-24 лютого в м. Будапешт пройде "Український тиждень" Event organizer. event@organizer.email

  У період з 22 по 24 лютого 2016 року в м. Будапешт пройде «Український тиждень» – серія заходів на українську тематику під назвою «Україна у фокусі».

  Заходи передбачають проведення панельної дискусії «Українська криза та інформаційна війна» в Інституті зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини (22 лютого), прем’єрний показ документального фільму  «Зима у вогні: боротьба України за свободу» (23 лютого) та проведення панельної дискусії «Україна: два роки після Майдану» в угорському університеті «Корвінус» (24 лютого).

  «Український тиждень» проводиться Посольством України в Угорщині спільно з посольствами Великої Британії та США і покликаний привернути увагу широкої угорської громадськості, політиків, експертів, журналістів та студентської молоді до подій в Україні, які останнім часом відходять на «другий план» у зв’язку з європейською міграційною кризою та ситуацією у Сирії, а також засвідчити підтримку міжнародною спільнотою нашої держави у надзвичайно складній боротьбі із зовнішньою агресією та на нелегкому шляху внутрішніх перетворень. 

  У рамках вищезазначених заходів також планується показ виставки «Кіборги. Рік потому» за фотографіями, наданими благодійним фондом допомоги армії «Повернись живим». Метою зазначеної виставки є показати широкій угорській громадськості, представникам дипкорпусу та іноземцям, які проживають в Угорщині, обличчя людей, які захищають Україну проти російської агресії; продемонструвати, що мужні захисники нашої держави – пересічні хлопці, яких ми бачимо щодня на вулицях, у магазинах, кав’ярнях.