• In English
  • 18 лютого відбудеться тематичне засідання Ради експортерів та інвесторів при МЗС України
    опубліковано 16 лютого 2016

    16
    лютого

    09:00

    вівторок
    Додати в календар 2016-02-16 09:00:39 2025-03-16 08:16:25 Europe/Kiev 18 лютого відбудеться тематичне засідання Ради експортерів та інвесторів при МЗС України Event organizer. event@organizer.email

    18 лютого об 11:00 в Дипломатичній академії при МЗС України (вул. Велика Житомирська, 2) відбудеться тематичне засідання Ради експортерів та інвесторів при МЗС України за участі Міністра закордонних справ України, Голови Ради Павла Клімкіна.

    У заході також візьмуть участь Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислава Рутицька, представники інших відомств та бізнесу, посли іноземних держав, акредитованих в Україні. Засідання присвячене питанням ефективних логістичних рішень для забезпечення експорту української продукції на ринки Центральної Азії та Китаю, а також - перспективам використання нового «Шовкового шляху».

    Прес-служба МЗС України оголошує акредитацію представників ЗМІ на висвітлення заходу за телефонами 238-15-76 та 238-17-20.

    Завершення акредитації: 18 лютого о 10:00.

    Прибуття акредитованих представників ЗМІ з 10:30.

    Увага! Прохання мати при собі паспорт громадянина України та журналістське посвідчення.

    Довідкова інформація: http://bit.ly/1PFrYL0.

     

     

    Автор: МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ