• In English
 • З 17 по 20 лютого Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме у Німеччині з робочим візитом
  опубліковано 18 лютого 2016

  18
  лютого

  14:00

  четвер
  Додати в календар 2016-02-18 14:00:51 2020-09-21 05:46:32 Europe/Kiev З 17 по 20 лютого Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме у Німеччині з робочим візитом Event organizer. event@organizer.email

  З 17 по 20 лютого Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме у Німеччині з робочим візитом

  Сергій Савчук братиме участь у форумі "Енергоефективність у житлових будинках та комунальні послуги в Україні – Виклики. Можливості. Нормативно-правове регулювання", який відбудеться 18 лютого у м. Берліні (Німеччина).

  Участь у Форумі є продовженням серії заходів щодо відкриття інвестиційного потенціалу України та інформування іноземних партнерів про хід реформ у нашій країні.

  У рамках візиту Сергій Савчук проведе низку зустрічей з представниками DENA, Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини, провідних німецьких компаній, які зацікавлені у започаткуванні, розширенні та розвитку співпраці з Україною.

  Голова Агентства висвітлить досягнуті результати та перспективи подальшого залучення капіталу в ринок енергоефективності та відновлюваної енергетики.

  Довідково

  Домовленості щодо співпраці, залучення інвестицій та обміну досвідом у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики було започатковано в рамках Українсько- Німецького економічного форуму, який проходив у жовтні минулого року в м.Берлін.

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ