• In English
 • 26 січня - заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха візьме участь упрес-конференції лауреата Нобелівської премії з хімії Дана Шехтмана
  опубліковано 24 січня 2016

  24
  січня

  13:10

  неділя
  Додати в календар 2016-01-24 13:10:31 2020-08-04 20:38:29 Europe/Kiev 26 січня - заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха візьме участь упрес-конференції лауреата Нобелівської премії з хімії Дана Шехтмана Event organizer. event@organizer.email

  26 січня 2016 року в УНІАН відбудеться прес-конференція ізраїльського вченого, лауреата Нобелівської премії з хімії Дана Шехтмана.

  У прес-конференції візьмуть участь заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха, Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні ЕліавБєлоцерковські.

  Під час прес-конференції обговорюватимуться питання: важливість стартапів, нові технології та їх вплив на майбутнє, роль кожного з нас (суспільства, державних органів, представників громадянського сектору, академічних кіл) у впровадженні нових технологій, досвід розвитку нових технологій в Ізраїлі, роль освіти у впровадженні нових технологій, якою повинна бути освіта майбутнього.

  Початок: о 10.30.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 4; УНІАН

  Довідково

  ДанШехтман – ізраїльський вчений зі світовим ім’ям, викладач та дослідник Ізраїльського технологічного інституту Техніон, у 2011 році – лауреат Нобелівської премії з хімії.

  ДанШехтман є автором унікального курсу з технологічного підприємництва, який викладає у Техніоні вже близько 30 років, проте курс і сьогодні популярний серед студентів і науковців. Професор має за мету навчити студентів тому, як застосувати отримані наукові знання з інженерії у сучасному світі, який говорить мовою бізнесу.

  Під час візиту до України пан Шехтман також виступить із лекцією у Київському політехнічному інституті.

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ