• In English
 • 21 січня відбудеться громадське обговорення результатів виконання державної регуляторної політики та дерегуляції у сфері господарської діяльності
  опубліковано 18 січня 2016

  18
  січня

  12:00

  понедiлок
  Додати в календар 2016-01-18 12:00:54 2021-08-02 20:42:26 Europe/Kiev 21 січня відбудеться громадське обговорення результатів виконання державної регуляторної політики та дерегуляції у сфері господарської діяльності Event organizer. event@organizer.email

  21 січня відбудеться громадське обговорення результатів  виконання державної регуляторної політики та дерегуляції у сфері господарської діяльності.

  Захід організований Державною регуляторною службою України та Громадською радою при ДРС за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Лідерство в економічному врядуванні (ЛЕВ)».

  Питання до обговорення: стан упровадження регуляторного законодавства органами влади; результати реформування дозвільної та ліцензійної систем; проблеми оптимізації контрольно-наглядової сфери; темпи дерегуляції в окремих галузях господарської діяльності.

  Серед запрошених: лідери громадських об’єднань підприємців та бізнесу з усіх регіонів, міжнародні та вітчизняні партнери,  представники науково-експертного середовища, органів державної влади, народні депутати України.

  Захід відбудеться у приміщенні Торгово-промислової палати України за адресою: м. Київ, вулиця Велика Житомирська, 33.

  Реєстрація учасників буде здійснюватися з 11.00.

  Щодо участі: kozyrenko@dkrp.gov.ua;

  Акредитація ЗМІ: 096-784-74-17

  Автор: Д Е Р Ж А В Н А Р Е Г У Л Я Т О Р Н А С Л У Ж Б А У К Р А Ї Н И