• In English
 • 4 грудня відбудеться круглий стіл "Децентралізація: новий досвід територіального врядування"
  опубліковано 02 грудня 2015

  02
  грудня

  11:00

  середа
  Додати в календар 2015-12-02 11:00:22 2020-09-21 10:16:11 Europe/Kiev 4 грудня відбудеться круглий стіл "Децентралізація: новий досвід територіального врядування" Event organizer. event@organizer.email

  4 грудня 2015 року в Національній академії державного управління при Президентові України, вул. Пугачова, 12/2, в актовому залі (3-й поверх), відбудеться круглий стіл на тему: “Децентралізація: новий досвід територіального врядування”.

  Початок заходу о 9.30.

  Захід відбудеться у рамках проекту трьохстороннього співробітництва Національної академії державного управління при Президентові України, Посольства Франції в Україні і Національної школи управління Французької Республіки (ENA) “Децентралізація влади: розвиток потенціалу регіональних еліт”.

  Метою круглого столу стане науково-практичне обговорення реформ децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування, запровадження інституту префектів в Україні й вироблення практичних рекомендацій щодо подальших дій органів публічного управління в цих напрямах на основі французького та європейського досвіду.

  У заході візьмуть участь президент Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко, Голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко, директор Центру експертизи реформ місцевого самоврядування Генерального директорату II з питань демократії Ради Європи Даніель Попеску, представники центральних органів виконавчої влади, провідні вітчизняні та зарубіжні науковці, експерти в галузі державного управління, громадських організацій.

  У рамках круглого столу відбудуться тематичні семінари, під час яких передбачена науково-експертна дискусія щодо стану та перспектив децентралізації влади в Україні та розвитку місцевого самоврядування; правового статусу префекта і його відносини з державними органами, органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами; взаємодії органів місцевого самоврядування з органами публічного управління різних рівнів та інститутами громадянського суспільства тощо.

  Детальна інформація за тел. 481-21-72 або за електронною адресою: medianadu@ukr.net