• In English
 • 23 листопада у Національному університеті оборони України відбудеться Міжнародний антикорупційний тиждень
  опубліковано 19 листопада 2015

  19
  листопада

  11:00

  четвер
  Додати в календар 2015-11-19 11:00:55 2020-08-14 18:08:17 Europe/Kiev 23 листопада у Національному університеті оборони України відбудеться Міжнародний антикорупційний тиждень Event organizer. event@organizer.email

  23 листопада вперше в Україні, на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського розпочнеться Міжнародний антикорупційний тиждень за підтримки Міністерства оборони Великої Британії та Спеціального британського радника Міністра оборони України з питань оборони Філа Джонса.

  Планується, що у відкритті заходу візьме участь керівництво Міністерства оборони України.

  Метою заходу є підвищення поінформованості його учасників щодо діяльності у галузі запобігання та протидії корупції на міжнародному та регіональному рівнях, опрацювання пропозицій щодо посилення антикорупційної діяльності в Україні та реалізації заходів Плану дій по боротьбі з корупцією в Міністерстві оборони України та Збройних Силах України на 2015−2017 роки.

  До участі у Міжнародному антикорупційному тижні запрошені представники апарату Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, Ради національної безпеки і оборони України, Кабінету Міністрів України, представники центральних органів виконавчої влади та громадських організацій, департаментів та управлінь Міністерства оборони і Генерального штабу Збройних Сил України, правоохоронних органів, які у своїй повсякденній діяльності опікуються питаннями запобігання та боротьби з корупцією.

  В якості експертів у заході братимуть участь представники провідних організацій, які, зокрема, опікуються боротьбою з корупцією, − Транспаренсі інтернешнл, Програми побудови доброчесності НАТО, Женевського центру демократичного контролю над збройними силами тощо. До заходу також залучатимуться фахівці  боротьби з корупцією з пострадянських країн та країн Східної Європи − Литви, Грузії, Болгарії, Польщі − досвід яких може бути використаний в Україні.

  У рамках заходу відбудеться презентація запровадженого у вітчизняному оборонному відомстві спеціального підрозділу, який здійснюватиме комп’ютерне обстеження (поліграф) всіх посадових осіб, що призначатимуться на керівні посади в Міністерстві оборони та Генеральному штабі Збройних Сил України. 

  Зустріч акредитованих журналістів о 8.20 23 листопада 2015 року на КПП Національного університету оборони України імені Івана Черняховського за адресою: м. Київ, Повітрофлотський проспект, 28 (навпроти Солом’янської площі та парку імені М. Островського).

  Довідки та акредитація за телефонами: (044) 271-07-73, (067) 501-57-09.

  Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 17.00 20 листопада 2015 року.

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ