13 листопада Олексій Павленко зустрінеться зі студентами та викладачами Національного університету біоресурсів та природокористування

опубліковано 10 листопада 2015

10 листопада 2015, вівторок

Початок о 12:20


Завтра, 13 листопада, Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко зустрінеться зі студентами та викладачами провідного аграрного університету держави - Національного університету біоресурсів та природокористування з нагоди Дня працівників сільського господарства України.

Початок заходу: 13:00.

Після завершення заплановано підхід Олексія Павленка до преси.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході.

Місце проведення: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, корп. 10.