13 листопада Олексій Павленко зустрінеться зі студентами та викладачами Національного університету біоресурсів та природокористування
опубліковано 10 листопада 2015
10 листопада 2015, вівторок
Початок о 12:20
Завтра, 13 листопада, Міністр
аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко зустрінеться зі
студентами та викладачами провідного аграрного університету держави - Національного
університету біоресурсів та природокористування з нагоди Дня працівників
сільського господарства України.
Початок заходу: 13:00.
Після завершення заплановано підхід Олексія Павленка до преси.
Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході.
Місце проведення: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15, корп.
10.