• In English
 • УВАГА ЗМІНИ! 12 листопада відбудеться семінар-тренінг для регіональних офісів реформ у Києві
  опубліковано 11 листопада 2015

  11
  листопада

  15:17

  середа
  Додати в календар 2015-11-11 15:17:55 2020-09-25 00:24:06 Europe/Kiev УВАГА ЗМІНИ! 12 листопада відбудеться семінар-тренінг для регіональних офісів реформ у Києві Event organizer. event@organizer.email

  12 листопада Перший заступник Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода візьме участь у семінарі-тренінгу для регіональних офісів реформ, що проходитиме в Києві 12-13 листопада 2015 року.

  З вітальним словом перед учасниками семінару виступлять також:

  ·         Даніель Попеску, директор Центру експертизи реформ місцевого самоврядування Генерального директорату ІІ з питань демократії Ради Європи

  ·         Мирослав Пітцик, виконавчий директор Асоціації міст України.

  Учасники семінару – керівники та експерти 24-х регіональних офісів реформ.

  Початок заходу: 12 листопада о 10:30.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55 (НСК «Олімпійський»), конференц-зала «Президентська ложа».

  Акредитація преси на місці за редакційними посвідченнями.

  Як дістатись:

  ·         Варіант 1. Від станції метро «Олімпійська» – через ворота до входу в НСК «Олімпійський» ЗАХІД 4 – по сходах на 3-й поверх (рівень) – конференц-зала «Президентська ложа».

  ·         Варіант 2. Від станції метро «Палац Спорту» – через ворота до Спортбару – по сходах на 3-й поверх (рівень) – конференц-зала «Президентська ложа». Будь-ласка, орієнтуйтеся на вказівні таблички, що встановлені на території комплексу.

  Організатори: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».