• In English
 • 12 листопада Костянтин Ващенко візьме участь у офіційному відкритті Дев'ятої щорічної регіональної конференції з питань інституційної розбудови
  опубліковано 10 листопада 2015

  10
  листопада

  09:00

  вiвторок
  Додати в календар 2015-11-10 09:00:18 2020-05-29 01:58:11 Europe/Kiev 12 листопада Костянтин Ващенко візьме участь у офіційному відкритті Дев'ятої щорічної регіональної конференції з питань інституційної розбудови Event organizer. event@organizer.email

  12 листопада Голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко візьме участь у офіційному відкритті Дев’ятої щорічної регіональної конференції з питань інституційної розбудови.

    У ході заходу передбачено підхід до преси.

    Початок заходу: 09:30

    Місце проведення: вул. Прорізна, 15, адмінбудівля  Національного агентства України з питань державної служби, 6 поверх.

  Заявки на акредитацію прохання надавати до 17:00  11 листопада 2015 року за телефоном 256-00-64, 256-00-15.

  Акредитація обов’язкова.

  Довідково

  12-13 листопада 2015 року у Нацдержслужбі буде проведено Дев’яту Щорічну регіональну конференцію з питань інституційної розбудови.

  Метою конференції є посилення співробітництва між країнами учасницями ініціативи «Східне партнерство» у питаннях впровадження інструментів інституційної розбудови та модернізації державної служби як базових засад демократичного урядування, посилення спроможності органів державної влади для ефективного та якісного здійснення покладених на них завдань.

  У перший день конференції учасники матимуть можливість познайомитись зі змінами в процедурах Європейської Комісії щодо використання інструментів інституційної розбудови Twinning, TAIEX і програми SIGMA, обмінятися досвідом та обговорити актуальні питання у цій сфері.

  Другий день конференції буде присвячено питанням модернізації державної служби в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство» та країнах-членах ЄС

  У конференції візьмуть участь представники Європейської Комісії, посольств країн-членів ЄС, Представництва Європейського Союзу в Україні, представництв Європейського Союзу в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство», експерти програми SIGMA, координатори інструментів Twinning і TAIEX у країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство», представники органів державної влади України, іноземні експерти, науковці та громадськість.

  За результатами заходу буде розроблено спільний позиційний документ конференції.