• In English
 • 13 листопада - офіційне закриття проекту техдопомоги ЄС Україні щодо впровадження Європейських Космічних Програм в сферах супутникової навігації та дистанційного зондування Землі
  опубліковано 10 листопада 2015

  10
  листопада

  12:00

  вiвторок
  Додати в календар 2015-11-10 12:00:59 2020-04-04 08:58:14 Europe/Kiev 13 листопада - офіційне закриття проекту техдопомоги ЄС Україні щодо впровадження Європейських Космічних Програм в сферах супутникової навігації та дистанційного зондування Землі Event organizer. event@organizer.email

  13 листопада 2015 року відбудеться офіційне закриття проекту Твіннінг в космічній галузі України щодо реалізації Європейських Космічних Програм у сфері супутникової навігації  (EGNOS/GALILEO) та дистанційного зондування Землі (GMES).

  Проект впроваджувався Національним інститутом аерокосмічних технологій Іспанії (INTA) та Державним космічним агентством України (ДКА). Мета проекту – сприяти активній участі України в двох найбільш динамічних сферах космічної діяльності в Європі – дистанційного зондування Землі та супутникової навігації для досягнення розширення українсько-європейського співробітництва в цих сферах та внеску у розвиток українського космічного сектору.

  Представники мас-медіа запрошуються до прийняття участі у заході.

  Час і дата проведення: 13 листопада 2015, закриття проекту о 10:00; захід щодо висвітлення проекту о 12.00.

  Місце проведення: Державне космічне агентство України, м. Київ, вул. Московська, 8, кімн. 633, 6-ий поверх.

  Учасники:  Любомир Сабадош, Голова Державного космічного агентства України

  Бeренд де Гроот, Керівник Програм зовнішньої допомоги, Представництво Європейського Союзу в Україні (tbc)

  Херардо Анхель Бугайо Оттоне, Посол Королівства Іспанії в Україні

  Костянтин Ващенко, Голова Національного агентства України з питань державної служби

  Олександр Голуб, Керівник  проекту від бенефіціару, Перший заступник Голови Державного космічного агентства України

  Мануель Мулеро Валензуела, Керівник проекту від Іспанії, Департамент розвитку зв’язку та бізнесу, Національний Інститут Аерокосмічних Технологій Іспанії (INTA)       

  Для отримання більш детальної інформації та акредитації звертатися:

  Наталія Боротканич, тел. (044) 281-62-07, 093 52 71059  e-mail: press@nkau.gov.ua або Олена Харитонова, тел. (044) 281-62-04, e-mail: zaika@nkau.gov.ua

  Будь ласка, зареєструйтеся до 16 години 12 листопада 2015.

   

  Довідково

  Проект Твіннінг «Посилення інституційної спроможності Державного космічного агентства України (ДКА) в реалізації європейських космічних програм у сфері супутникової навігації (EGNOS/ Galileo) та дистанційного зондування Землі (GMES)» впроваджувався в ДКА з вересня 2013 року впродовж 26 місяців. Бюджет проекту становить 1,450,000  євро.

  Загальною метою проекту було прискорення наближення України та Європейського Союзу у космічній галузі та підвищення правового, наукового та промислового співробітництва з метою ефективного вирішення соціальних, економічних, наукових та екологічних проблем.

  Проекти Твіннінг об'єднують державні органи України та країн-членів ЄС з метою обміну  досвідом і найкращою  практикою в роботі в досягненні узгоджених реформ. Українська установа  спільно з  державним службовцем - Постійним Радником Проекту (RTA) від країни-члена ЄС  проводила семінари, тренінги, місії експертів та консультації для гармонізації правової бази за зразком найкращих європейських практик.