• In English
 • 10 листопада - конференція «Дорожня карта для України у сфері поводження з відходами та електронного врядування»
  опубліковано 06 листопада 2015

  06
  листопада

  08:40

  п'ятниця
  Додати в календар 2015-11-06 08:40:39 2020-05-25 02:31:16 Europe/Kiev 10 листопада - конференція «Дорожня карта для України у сфері поводження з відходами та електронного врядування» Event organizer. event@organizer.email

  10 листопада начальник управління благоустрою територій та комунального обслуговування Міністерства регіонального розвитку, будівництва, та житлово-комунального господарства України Максим Барінов візьме участь у Міжнародній практичній конференції «Дорожня карта для України у сфері поводження з відходами та електронного врядування».

  У ході конференції обговорюватимуться питання покращення системи поводження з відходами в Україні, стимулювання центральних органів виконавчої влади до впровадження кращих європейських практик та започаткування електронного врядування у сфері охорони довкілля тощо.

  Початок заходу: 09:00.

  Місце проведення: вул. Ярославів Вал, 22.

  Довідково

  У конференції візьмуть участь: представники Адміністрації Президента України, Верховної Ради України, профільних центральних органів виконавчої влади і підприємств з переробки відходів України та європейських країн, громадськість.

  Міжнародна практична конференція «Дорожня карта для України у сферіповодження з відходами та електронноговрядування», організована посольством Швеції в Україні та Міжнародною благодійною організацією «Екологія-Право-Людина».