• In English
 • 3 листопада Мінрегіон, Українська асоціація районних та обласних рад та Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO підпишуть Меморандум про співпрацю
  опубліковано 02 листопада 2015

  02
  листопада

  07:11

  понедiлок
  Додати в календар 2015-11-02 07:11:15 2020-05-29 08:05:37 Europe/Kiev 3 листопада Мінрегіон, Українська асоціація районних та обласних рад та Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO підпишуть Меморандум про співпрацю Event organizer. event@organizer.email

  3 листопада о 12.00 відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Українською асоціацією районних та обласних рад та Швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO.

   

  Меморандум підпишуть:

  Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода.

  Голова Секретаріату Української асоціації районних та обласних рад Юрій Андрійчук.

  Керівник Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO Оксана Гарнець.

   

  Підписання відбудеться з метою забезпечення підтримки діяльності Центрального офісу реформ.

   

  Час початку заходу: 12.00.

   

  Місце проведення: м. Київ, вул. Січових Стрільців, 73, 10 поверх (конференц-зала Української асоціації районних та обласних рад).

   

  Реєстрація представників ЗМІ на місці.