• In English
 • З 28 жовтня по 30 листопада Мінприроди оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел»
  опубліковано 30 листопада 2015

  30
  листопада

  12:00

  понедiлок
  Додати в календар 2015-11-30 12:00:29 2020-11-26 09:45:10 Europe/Kiev З 28 жовтня по 30 листопада Мінприроди оголошує проведення Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» Event organizer. event@organizer.email

  28 жовтня за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів стартує щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

  До участі запрошуються всі не байдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України .

  Матеріали для участі в Конкурсі приймаються Конкурсною комісією до 30 листопада поточного року.

  Розгляд поданих на Конкурс матеріалів здійснюється Конкурсною комісією в період з 30 листопада до 10 грудня поточного року.

  Результати Конкурсу затверджуються Міністерством екології та природних ресурсів України й оголошуються на День довкілля з вшануванням і нагородженням переможців.

  На Конкурс подаються такі матеріали:

  відповідно оформлена робота, яка має містити наступні складові: назва роботи, короткий опис  природногообʼєкту, інформацію про екологічні проблеми з обовʼязковоюфотофіксацією, інформацію про виконану роботу з усунення проблеми з обовʼязковоюфотофіксацією, інноваційні пропозиціїдля запобігання в подальшому виникненню аналогічних проблем);

  – анкета учасника конкурсу (Зразок за посиланням: http://menr.gov.ua/public/dzherela/929-anketa-uchasnyka-vseukrainskoho-konkursu-do-chystykh-dzherel);

  -          порядок проведення конкурсу за посиланням: http://menr.gov.ua/public/dzherela/4296-poryadok-provedennia-vseukrainskoho-konkursu-do-chystykh-dzherel

  Матеріали на Конкурс надсилаються на електронну та поштову адреси Мінприроди  України:

  Електронна адреса: press@menr.gov.ua

  Поштова адреса: 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Мінприроди України, з поміткою «На Всеукраїнський конкурс “До чистих джерел”».

  Роботи надіслані лише на паперових носіях не будуть допущені до розгляду Конкурсною комісією.

  Переможці конкурсу визначаються конкурсною комісією та будуть нагородженні цінними призамив рамках Міжнародногоекологічного  форуму «Довкілля для України».

  Контактна особа: Таїса Калініченко, тел. 068-523-67-11, 206-33-16