• In English
 • 28 жовтня за ініціативи ВООЗ, МОЗ, МОН відбудеться Установча нарада щодо старту проекту "Профілактика неінфекційних захворювань та поширення здорового способу життя в Україні" на регіональному рівні
  опубліковано 27 жовтня 2015

  27
  жовтня

  08:10

  вiвторок
  Додати в календар 2015-10-27 08:10:32 2020-05-29 08:03:10 Europe/Kiev 28 жовтня за ініціативи ВООЗ, МОЗ, МОН відбудеться Установча нарада щодо старту проекту "Профілактика неінфекційних захворювань та поширення здорового способу життя в Україні" на регіональному рівні Event organizer. event@organizer.email

  28 жовтня Бюро ВООЗ в Україні за підтримки Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти та науки України представить проект, присвячений профілактиці та подоланню неінфекційних захворювань (НІЗ) на регіональному рівні в Україні.

  Представники міністерств та семи пілотних областей, де реалізовуватиметься Проект (Львівської, Івано-Франківської, Вінницької, Полтавської, Харківської, Дніпропетровської та м. Київ) розкажуть про подальші кроки та план реалізації проекту, що передбачає ефективне реагування на швидке зростання кількості НІЗ в Україні. Цей чотирирічний проект реалізується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва в Україні і спрямований на покращення стану здоров’я та добробуту населення України завдяки  зниженню захворюваності на НІЗ.

  Запрошуємо журналістів та представників медіа-спільноти приєднатися до цієї події, під час якої буде можливість записати заяви та інтерв’ю у вказаний нижче час:

  КОЛИ: з 10:00 до 10:30.

  ДЕ: Готель «President», вул. Госпітальна, 12, конференц-зала.

  Акредитація за тел. 063-427-76-96, Ольга.