• In English
 • 27 жовтня в МЗС відбудеться презентація інсталяції FREEDOM на підтримку Олега Сенцова та інших українських політв'язнів у Росії
  опубліковано 26 жовтня 2015

  26
  жовтня

  05:20

  понедiлок
  Додати в календар 2015-10-26 05:20:01 2020-03-29 00:18:29 Europe/Kiev 27 жовтня в МЗС відбудеться презентація інсталяції FREEDOM на підтримку Олега Сенцова та інших українських політв'язнів у Росії Event organizer. event@organizer.email

  27 жовтня о 12.00 в приміщенні МЗС України відбудеться презентація інсталяції FREEDOM на підтримку Олега Сенцова та інших українських політв'язнів у Росії.

  Проект презентуватимуть Посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба та засновник студії «llil Design» Дмитро Аллілуєв.

  Прес-служба МЗС України запрошує представників ЗМІ до висвітлення цього заходу та оголошує акредитацію за номерами телефонів: (044) 238-17-20 та (044) 238-15-76.

  Завершення акредитації: 27 жовтня о 10:00.

  Місце проведення: площа Михайлівська 1 (МЗС України, під'їзд 3).

  Прохання до акредитованих представників ЗМІ прибути до 11 год. 45 хв.

  Для входу до приміщення МЗС необхідно мати при собі паспорт громадянина України та журналістське посвідчення.

   

  Довідково:

  27 жовтня спливає 9 тижнів з дня оголошення в Росії вироку Олегу Сенцову та Олександру Кольченку.

  У приміщенні МЗС біля входу для іноземних делегацій буде представлено інсталяцію FREEDOM – режисерське крісло, створене українською студією «llil Design» та присвячене незаконно ув’язненому в Російській Федерації українському режисерові Олегу Сенцову.

  Проект презентуватимуть Посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба, який поінформує про роботу, яку проводить Міністерство для звільнення українців, незаконно ув’язнених в Росії, та засновник студії «llil Design» Дмитро Аллілуєв.

  Проект є черговим заходом МЗС у сфері публічної дипломатії, спрямованим на зміцнення міжнародної підтримки українських політв'язнів в Росії.

  Ключовий сигнал проекту - Олег Сенцов має сидіти не за ґратами в Росії, а на своєму режисерському стільці в Україні і створювати нові фільми.

  Завдяки розташуванню режисерське крісло Олега Сенцова в просторі МЗС нагадуватиме іноземним відвідувачам МЗС про необхідність докласти максимальних міжнародних зусиль для звільнення Олега Сенцова та інших українських політв'язнів в Росії.