• In English
 • 27-29 жовтня відбудеться третій тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"
  опубліковано 28 жовтня 2015

  28
  жовтня

  08:00

  середа
  Додати в календар 2015-10-28 08:00:39 2020-04-04 09:45:16 Europe/Kiev 27-29 жовтня відбудеться третій тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" Event organizer. event@organizer.email

  27-29 жовтня на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудеться третій тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

  Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.

  Основною вимогою до конкурсантів є: грунтовні знання з питань державного управління, креативність мислення, високі професійні здібності в ухваленні ефективних рішень у нестандартних ситуаціях, ораторська майстерність публічного виступу, а також володіння знаннями нового законодавства про державну службу та з антикорупційного законодавства в Україні.

  Учасники матимуть змогу підвищити кваліфікацію в рамках тематичного короткотермінового семінару антикорупційного законодавства та новацій в державному управлінні. Право участі у третьому турі вибороли 61 державний службовець. Конкурсанти мають захистити творчу роботу, презентувати себе та взяти участь у діловій грі.

  Переможцями у кожній номінації Конкурсу вважаються учасники, які займуть перше місце, лауреатами - учасники, які зайняли друге, третє та четверте місця.

  Переможці Конкурсу у кожній номінації будуть нагороджені дипломом переможця.

  Лауреати Конкурсу у кожній номінації будуть нагороджені:

  за друге місце - дипломом лауреата.

  за третє та четверте місця - пам'ятними листами учасників Конкурсу.

  Переможці та лауреати Конкурсу:

  користуються правом цільового направлення та вступу поза конкурсом до Національної академії державного управління при Президентові України, її регіональних інститутів, магістратур вищих навчальних закладів, які проводять підготовку фахівців за спеціальностями освітньої галузі «Державне управління»;

  рекомендуються для проходження стажування в центральних органах виконавчої влади та інституціях державного управління за кордоном;

  рекомендуються для зарахування до кадрового резерву на вищі посади в державному органі, в якому вони працюють, або на відповідні посади в державних органах вищого рівня.