• In English
 • 23 жовтня відбудеться Українсько-німецький економічний форум
  опубліковано 22 жовтня 2015

  22
  жовтня

  18:28

  четвер
  Додати в календар 2015-10-22 18:28:21 2020-07-06 09:45:07 Europe/Kiev 23 жовтня відбудеться Українсько-німецький економічний форум Event organizer. event@organizer.email

  У п’ятницю, 23 жовтня, делегація Уряду України на чолі з Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком здійснить візит до Берліна.

  Відповідно до програми візиту о 12.00-13.00 за київським часом, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і Федеральний канцлер ФРН Ангела Меркель відкриють масштабний Українсько-німецький економічний форум, участь в якому візьмуть понад 600 представників українського бізнесу та провідних німецьких компаній, що зацікавлені у започаткуванні, розширенні та розвитку співпраці з Україною.

  Передбачається, що у дискусійній панелі також візьмуть участь президент Асоціації німецьких торгово-промислових палат і промисловості Ерік Швейцар та голова Німецької асоціації східноєвропейського економічного співробітництва Екхард Кордес.

  О 14.10 -14.40 запланована спільна прес-конференція Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та Федерального канцлера ФРН Ангели Меркель.

  Крім того, програмою бізнес-форуму передбачено участь багатьох представників Уряду України і Німеччини у дискусійних панелях. Зокрема, о 13.00 – 14.30 у дискусійній панелі «Німецько-українські бізнес-відносини: потенціал, реформи, проблеми» - участь Міністра фінансів України Наталії Яресько, Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса. З німецької сторони учать у дискусії візьмуть Томас Штефен, держсекретар Федерального міністерства фінансів; Уве Бекмайєр, парламентський статс-секретар Федерального міністерства економіки та енергетики; Маркус Eдерер, держсекретар Федерального міністерства закордонних справ.

  О 15.30 – 17.00 відбудеться дискусійна панель «Промисловість та енергетика»  за участю Віце-прем’єр-міністра України, Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ Геннадія Зубка та інших представників Уряду і  бізнесу; дискусійна панель «Транспорт і Логістика»  - за участю Міністра інфраструктури України Андрія Пивоварського, державного секретаря Федерального міністерства транспорту і цифрової інфраструктури Райнера Бомби та інших представників влади і бізнесу. 

  О 17.00-17.30 планується спільний брифінг українських  урядовців.

  О 17.30-18.00  відбудеться дискусійна панель «Сільське господарство і харчова промисловість» за участю, зокрема Міністра аграрної політики і продовольства України Олексія Павленка, парламентського статс-секретаря Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Петра Блесера. Дискусійна панель «Базові знання та новітні високі технології в економіці»  за участю Міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Aбромавичуса, заступника керівника Адміністрації Президента України Дмитра Шимківа та представників економічного сектору. 

   

  До відома:

  Інформуємо, що робота форуму буде транслюватись в он-лайн режимі на офіційному каналі Кабміну України:

  https://www.youtube.com/watch?v=CAGFHZyXO9Y

  https://www.youtube.com/watch?v=6zgpdG4KFXE