• In English
 • 20 жовтня відбудеться підписання Меморандуму про започаткування в Україні міжнародної ініціативи із забезпечення прозорості у будівельній галузі CoST
  опубліковано 20 жовтня 2015

  20
  жовтня

  07:00

  вiвторок
  Додати в календар 2015-10-20 07:00:21 2020-09-21 10:34:46 Europe/Kiev 20 жовтня відбудеться підписання Меморандуму про започаткування в Україні міжнародної ініціативи із забезпечення прозорості у будівельній галузі CoST Event organizer. event@organizer.email

  20 жовтня відбудеться підписання Меморандуму про започаткування в Україні міжнародної ініціативи із забезпечення прозорості у будівельній галузі CoST (Constrution Sector Transparency Initiative). Під час заходу буде названа сума гранту для реалізації проекту в Україні.

  Спікери:

  Андрій Пивоварський, Міністр інфраструктури України;

  Володимир Шульмейстер, Перший заступник Міністра інфраструктури;

  Чімяо Фан, директор Світового банку в Україні;

  Піттер Метьюз, директор міжнародного Секретаріату CoST;

  Андрій Батищев, голова Укравтодору.

  Місце проведення: приміщення Світового банку, Дніпровський узвіз, 1.

  Дата та час проведення: 20 жовтня, 14:00.

  Акредитація представників ЗМІ проводиться через сайт Міністерства інфраструктури до 10:00 20.10.2015. При собі обов’язково мати посвідчення журналіста.

   

  Довідково

  Ініціатива із забезпечення прозорості у будівельній галузі CoST із секретаріатом у Лондоні - це добровільна багатонаціональна ініціатива,  створена у 2008 році, має на меті зробити  проекти будівництва державних об'єктів інфраструктури більш прозорими і підзвітними, зменшуючи неефективне управління, марнотратство та корупцію. Ініціатива успішно працює в 14 країнах світу. Укравтодор приєднався до ініціативи із забезпечення прозорості у будівельній галузі CoST у листопаді 2013 року, однак активно програма запрацювала лише у 2015. Суть проекту полягає в роботі Консультативно-наглядової групи, до складу якої входять представники Уряду, приватного сектору та громадських організації. Така незалежна група здійснюватиме нагляд за процедурою розкриття інформації в рамках визначених проектів, стежитиме за тим, щоб дані про державні інфраструктурні проекти були зрозумілими та доступними для читача, а також розширить можливості впливу громадськості на процеси контролю та аудиту.