• In English
 • 12 жовтня - урочисте відкриття виставкового проекту "Воїн. Воля крізь віки"
  опубліковано 09 жовтня 2015

  09
  жовтня

  11:01

  п'ятниця
  Додати в календар 2015-10-09 11:01:39 2020-08-08 06:53:51 Europe/Kiev 12 жовтня - урочисте відкриття виставкового проекту "Воїн. Воля крізь віки" Event organizer. event@organizer.email

  12 жовтня у приміщенні Національного музею історії України відбудеться урочисте відкриття виставкового проекту «Воїн. Воля крізь віки».

  З вітальним словом перед гостями виступлять автор та історик проекту Микола Балабан, Заступник Міністра оборони України з питань євроінтеграції Ігор Долгов та Посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.

  Початок заходу: 16:00

  Місце проведення: вул. Володимирська 2 (Національний музей історії України).

  Акредетація до 12:00 12 жовтня за тел.: (044) 238-17-20 та (044) 238-15-76.

   

  Довідково

  Фотовиставка «Воїн. Воля крізь віки» (фото  та  історична експозиція), реконструює ключові віхи історії української армії та показує європейськість  українського війська за формою та за змістом. На прикладі тисячолітньої історії українського війська автори показують, що українська армія – європейська армія, яка завжди захищала європейські цінності. 

  Гості матимуть можливість підписати листівку підтримки бійцям української армії на сході України, яку організатори передадуть за призначенням.

  У заході також планується участь Заступника Міністра оборони України Юрія Гусєва, керівника Офісу Реформ при Міністерстві оборони України Андрія Загороднюка, Заступника Міністра культури України Андрія Вітренка, голови Українського інституту національної пам'яті Володимира В’ятровича, реконструктора та колекціонера Олексія Шереметьєва, а також іноземних дипломатів, представників міжнародних організацій, художників, фотографів тощо.

  Виставка проходить під патронатом Міністерства оборони України за підтримки Міністерства закордонних справ України та Міністерства культури України.