• In English
 • 7 жовтня - підписання чотиристороннього Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю у сфері протидії ВІЛ/СНІД
  опубліковано 06 жовтня 2015

  06
  жовтня

  08:00

  вiвторок
  Додати в календар 2015-10-06 08:00:38 2020-11-26 09:27:42 Europe/Kiev 7 жовтня - підписання чотиристороннього Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю у сфері протидії ВІЛ/СНІД Event organizer. event@organizer.email

  7 жовтня 2015р. представники ЗМІ та громадського суспільства запрошуються на урочисте підписання чотиристороннього Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю у сфері протидії ВІЛ/СНІД між Міністерством охорони здоров’я України, ДУ «Український центр контролю за соцхворобами МОЗ України», Об’єднаною Програмою ООН з ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС) та компанією Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в Україні.

  Початок заходу: 10:00.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Алли Тарасової, 5 (в приміщенні конференц-зали «Hyatt Regency Київ»).

  Акредитація журналістів за телефоном (050) 742-87-18, контактна особа – Оксана Царенко, останній термін акредитації - 7 жовтня 2015р., 10.00.

  Після завершення офіційної частини відбудеться робоча дискусія в рамках Круглого столу «Превентивні кампанії з ВІЛ: вибраний європейський та український досвід», в якому візьмуть участь представники Уряду України, громадського сектору та міжнародних організацій, для обговорення ефективної співпраці та презентації ініціатив з протидії ВІЛ в Україні в умовах сучасних викликів та досвіду кампаній, спрямованих на загальне населення.

  Організатором Круглого столу виступають Міністерство охорони здоров’я України, ДУ «Український центр контролю за соціально небезпечними хворобами  МОЗ України», Об’єднана Програма ООН з ВІЛ/СНІД (ЮНЕЙДС) та Програма профілактики ВІЛ/СНІД компанії Deutsche Gesellschaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в Україні.