• In English
 • 25 вересня - VII Рішельєвські академічні читання на тему "Управління людськими ресурсами на державній службі: нові підходи та технології"
  опубліковано 24 вересня 2015

  24
  вересня

  13:00

  четвер
  Додати в календар 2015-09-24 13:00:41 2020-04-04 18:58:59 Europe/Kiev 25 вересня - VII Рішельєвські академічні читання на тему "Управління людськими ресурсами на державній службі: нові підходи та технології" Event organizer. event@organizer.email

  25 вересня 2015 року в м. Одесі відбудуться VІI щорічні Рішельєвські академічні читання на тему «Управління людськими ресурсами на державній службі: нові підходи та технології».

  Захід організовано Національним агентством України з питань державної служби спільно з Національною академією державного управління при Президентові України, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу, Одеською обласною державною адміністрацією, Одеською обласною радою та Одеською міською радою.

  У заході візьмуть участь представники Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Апарату Верховної Ради України, керівники кадрових служб центральних органів виконавчої влади, представники органів місцевого самоврядування, вищих навчальних закладів, міжнародних організацій та інститутів громадянського суспільства.

  Під час Читань Голова Нацдержслужби Костянтин Ващенко презентуватиме проект Стратегії реформування державного управління України на 2015-2020 роки, а також питання запровадження комплексних підходів та технологій управління людськими ресурсами у контексті реформування державного управління та державної служби.

  Програмою заходу передбачається робота у трьох секціях, де експерти та практики обговорять ключові аспекти оптимізації функцій і повноважень органів виконавчої влади в контексті реформування державного управління відповідно до стандартів ЄС, оновлення галузевих стандартів вищої освіти як основи підвищення кадрового потенціалу державної служби, а також нових методів кадрового менеджменту у державних органах.

  Початок заходу: 09:30.

  Місце проведення: Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (м. Одеса, вул. Генуезька, 22).