21 вересня робоча група з напрацювання пропозицій щодо застосування санкцій стосовно представників ЗМІ проведе засідання
Початок о 13:00
21 вересня у приміщенні Міністерства інформаційної політики України відбудеться
засідання робочої групи, яка створена наказом Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця
з напрацювання пропозицій щодо застосування санкцій стосовно представників
засобів масової інформації. Захід відбудеться за участі представників
громадських журналістських організацій.
Початок заходу: 17:00.
Місце проведення: м. Київ, вул. С.Петлюри, 15,
За наслідками рішення РНБО
"Про застосування персональних спеціальних економічних та інших
обмежувальних заходів (санкцій)" в частині, яка стосується журналістів накозом Міністра інформаційної політики України Юрія Стеця при МІП створено робочу групу з напрацювання
пропозицій щодо застосування санкцій стосовно представників засобів масової
інформації.
До складу робочої групи включені народні
депутати України, члени Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова
та інформаційної політики, члени Експертної Ради при МІП, а також голова
Громадської Ради МІП Ольга Скрипник.
Долучитись до роботи групи можна надіславши заяву на електрону адресу info@mip.gov.ua
з позначкою в темі листа «робоча група».