• In English
 • 15 вересня відбудеться нарада щодо збереження пралісів та старовікових лісів у Карпатському регіоні
  опубліковано 14 вересня 2015

  14
  вересня

  12:47

  понедiлок
  Додати в календар 2015-09-14 12:47:51 2020-05-29 09:28:13 Europe/Kiev 15 вересня відбудеться нарада щодо збереження пралісів та старовікових лісів у Карпатському регіоні Event organizer. event@organizer.email

  15 вересня 2015 року в приміщенні Мінприроди відбудеться нарада щодо збереження пралісів та старовікових лісів у Карпатському регіоні шляхом розширення території національних природних парків.

  Збереження лісів у природному стані є одним із основних завдань Карпатського регіону, бо саме лісові екосистеми зберігають водні ресурси, захищають від паводків та селевих зсувів, стабілізують клімат, є основою для туристичної діяльності, джерелом прибутку та еколого-соціального благополуччя жителів Карпат.

  Враховуючи різноманітність думок стосовно теми збереження карпатських природних лісів шляхом розширення територій національних природних парків, на нараді буде обговорено стратегічно важливе для держави питання – яким бути регіону Українських Карпат – природоохоронно-туристичним, експлуатаційно-промисловим, чи  таким, в якому екологічно обґрунтовано поєднаються ці обидві складові.

  На нараду запрошені народні депутати України, представники Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, Мінагрополітики, Мінрегіону, Держлісагентства, Держводагентства, Держгеокадастру, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької облдержадміністрацій та інші. Ви зможете також ознайомитися з точкою зору з цих питань провідних українських вчених.

  Результатом наради буде знайдення консенсусу та прийняття спільного рішення з питання розширення території національних природних парків Карпатського регіону задля збереження карпатських пралісів і старовікових лісів.

  Нарада такого масштабу проводиться вперше. Сподіваємося на Ваш щирий  інтерес до цієї  теми і  посильну допомогу.

  Організаторами наради є Міністерство екології та природних ресурсів України та Українське товариство охорони птахів за підтримки Франкфуртського зоологічного товариства.

  Дата та місце проведення наради: 15 вересня 2015 року об 11:00 в приміщенні Орхуського інформаційно-просвітницького центру за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, перший поверх, вхід з лівого боку будинку.

  Акредитація та реєстрація: до 18.00 14 вересня 2015 року на електронну адресу: o_yaremchenko@ukr.net

   або за тел.: 097 520 71 73.

  Регіональним журналістам з питань оплати проживання і проїзду звертатись за тел.: 097 520 71 73.