• In English
 • 14 вересня відбудеться відкриття першої в Україні Школи урбаністики CANactions
  опубліковано 14 вересня 2015

  14
  вересня

  09:58

  понедiлок
  Додати в календар 2015-09-14 09:58:50 2020-07-11 14:10:27 Europe/Kiev 14 вересня відбудеться відкриття першої в Україні Школи урбаністики CANactions Event organizer. event@organizer.email

  14 вересня об 11.00 відбудеться офіційне відкриття першої в Україні Школи урбаністики - CANactions School for Urban Studies.

  У заході візьмуть участь посли Швейцарської Конфедерації в Україні Крістіан Шьоненбергер, Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхаувер, Федеративної Республіки Німеччина в Україні д-р Крістоф Вайль, Австрійської Республіки в Україні пані Герміне Поппеллер, Посол Іспанії  в Україні Херардо Анхель Бугайо Оттоне.

  До участі також запрошені:

  Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко

  Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко

  Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман

  Початок заходу об 11.00

  Місце проведення: CANactions School for Urban Studies, вул. Михайлівська 22-Б.

  Для участі у заході необхідно заповнити акредитаційну форму.

  Додаткова інформація за телефоном (093) 918 08 34 - Марія

   

  Довідково

  CANactions School for Urban Studies – некомерційна освітня платформа, яка надає комплексні міждисциплінарні знання про місто. Це унікальний для України проект, який спираючись на кращий світовий досвід, формує принципово новий підхід до міської політики й бачення розвитку міста в цілому. Школа – це новий етап еволюції міжнародного архітектурного фестивалю CANactions, який щорічно проводиться у Києві вже впродовж восьми років.