• In English
 • 19 серпня ДСНС запрошує представників ЗМІ до Міжрегіонального центру швидкого реагування
  опубліковано 18 серпня 2015

  18
  серпня

  11:47

  вiвторок
  Додати в календар 2015-08-18 11:47:38 2020-07-05 01:36:37 Europe/Kiev 19 серпня ДСНС запрошує представників ЗМІ до Міжрегіонального центру швидкого реагування Event organizer. event@organizer.email

  19 серпня ДСНС запрошує представників ЗМІ до Міжрегіонального центру швидкого реагування, рятувальники якого вже рік працюють на Донбасі

  19 серпня, на медовий спас, Державна служба України з надзвичайних ситуацій запрошує представників ЗМІ відвідати Міжрегіональний центр швидкого реагування (м. Ромни, Сумська область), працівники якого вже рік продовжують роботу на Сході України. Центр є одним із кращих у системі ДСНС та укомплектований засобами аварійно-рятувального обладнання, хімічної та радіаційної розвідки, забезпечення життєдіяльності населення, порятунку на воді та проведення підводної розвідки.

  Прес-тур відбудеться за участю Голови ДСНС України Миколи Чечоткіна.

  У програмі прес-туру показові дії з ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру, верхолазна евакуація, відвідування Кінологічного центру ДСНС та знайомство з «чотирилапими вихованцями», візит до музею, учбового корпусу, водолазної станції, класу підготовки до проведення піротехнічних робіт, тощо.

  Акредитація ЗМІ за тел.: (044) 247 -30-46.

  Місце збору представників ЗМІ: м. Київ, вул. О. Гончара, 55 А (будівля ДСНС).

  Час зустрічі: 08:00 19 серпня. Здійснюється трансфер.

  До п’ятниці, 14 серпня, слід попередньо акредитуватися (можна не вказувати прізвища осіб, а лише підтвердити участь у поїздці).

   

  Автор: Прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій