• In English
 • 13 серпня на Волині відкриють оновлений прикордонний підрозділ
  опубліковано 12 серпня 2015

  12
  серпня

  08:00

  середа
  Додати в календар 2015-08-12 08:00:52 2020-09-30 01:33:54 Europe/Kiev 13 серпня на Волині відкриють оновлений прикордонний підрозділ Event organizer. event@organizer.email

  13 серпня на українсько-польському кордоні відбудеться відкриття оновленого відділу прикордонної служби «Грабове» Луцького загону.

  Масштабну реконструкцію підрозділу було здійснено за Програмою транскордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь».

  В заході візьмуть участь Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко, Генеральний Консул Республіки Польща в місті Луцьк пані Беаті Бживчи, Прикордонний Уповноважений Республіки Польща по Надбужанській ділянці Вальдемар Скарбек, Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик, а також представники взаємодіючих органів.

  У ході урочистого відкриття 4 військовослужбовці підрозділу та члени їх сімей отримають ключів від службових квартир.

  Також буде продемонстровано технічні засоби, що використовуються прикордонниками в охороні кордон, зокрема патрульні автомобілі, снігоходи та квадроцикли, отримані в рамках міжнародних проектів.

  Місце проведення: Волинська область, Шацький район, с. Грабове

  Початок заходу: 13.00

  З додаткових питань та акредитації звертатись до прес-секретаря Луцького прикордонного загону Олега Личковського (тел.: 098-584-21-92).

   

   

  Автор: ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ