• In English
 • 5 серпня відбудеться прес-конференція "Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров'я в Україні"
  опубліковано 04 серпня 2015

  04
  серпня

  11:00

  вiвторок
  Додати в календар 2015-08-04 11:00:32 2020-07-13 05:42:56 Europe/Kiev 5 серпня відбудеться прес-конференція "Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров'я в Україні" Event organizer. event@organizer.email

  5 серпня, в приміщенні Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України відбудеться спільна прес-конференція представників МОЗ України, Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Україні та Швейцарського бюро співробітництва в Україні, на якій буде представлено міжнародний чотирьохрічний проект «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні» в рамках політики «Здоров’я – 2020: основи європейської політики і стратегія для ХХІ століття».

  Неінфекційні захворювання (НІЗ) - серцево-судинні та хронічні респіраторні захворювання, онкологічна патологія і діабет - спричинюють близько 86% смертей в Україні щорічно. НІЗ мають спільні фактори ризику, які відносяться до поведінкових: куріння, зловживання алкоголем, нездорове харчування, низька фізична активність. Перебіг та прогноз щодо НІЗ тісно пов’язаний із станом національної системи охорони здоров’я. Особливою у профілактиці неінфекційних захворювань є роль первинної ланки, а також покращення усвідомлення важливості здорового способу життя молоддю та у суспільстві загалом.

  Загальною метою проекту є покращення добробуту людей в Україні шляхом зменшення рівнів захворюваності, пов’язаних з НІЗ.

   

  Учасники:

  1. Ігор Перегінець — заступник Міністра охорони здоров’я України;

  2. Доріт Ніцан  — Представник Всесвітньої організації охорони здоров’я та Глава Бюро ВООЗ в Україні;

  3. Гуідо Бельтрані — Директор Швейцарського бюро співробітництва в Україні;

  4. Ганна Гопко — представник міжфракційного депутатського об’єднання з питань профілактики та боротьби з неінфекційними захворюваннями;

  5. Представники обласних державних адміністрацій пілотних областей.

   

  Початок заходу: 11:00.

  Місце проведення: МОЗ України, вул. Грушевського, 7, м. Київ.

  Акредитація ЗМІ за телефоном: 044 253 69 75.