• In English
 • 23 липня відбудеться круглий стіл з питань введення значних змін на ринку оцінки
  опубліковано 21 липня 2015

  21
  липня

  12:00

  вiвторок
  Додати в календар 2015-07-21 12:00:03 2020-07-02 16:35:43 Europe/Kiev 23 липня відбудеться круглий стіл з питань введення значних змін на ринку оцінки Event organizer. event@organizer.email

  23 липня 2015 року о 10:00 у Колонній залі Академії наук України відбудеться круглий стіл на тему: "Реформування оцінки майна та оціночної діяльності. Обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності в Україні".

  За словами Голови ФДМУ Ігоря Білоуса, такі зміни спрямовані на дерегуляцію і демонополізацію ринку оціночних послуг, а також на підвищення якості оцінки, щоб одночасно зробити її більш швидкою та доступною для фізичних та юридичних осіб.

  Як зазначає ФДМУ, ці зміни потрібні не лише для оцінки у приватизаційному процесі, а й для усього ринку, оскільки частка оцінки у приватизації в обсязі ринку оцінки України складає не більше 5%. Тож усі ці зміни будуть корисні як для усіх громадян України, так і для бізнесу, і дадуть поштовх розвитку практично усіх ринків країни.

  Крім того, під час круглого столу експерти та представники громадськості обговорять питання введення єдиних національних стандартів та єдиної методології оцінки.

  Організатори круглого столу: Фонд державного майна України та Всеукраїнська громадська організація "Українське товариство оцінювачів"

  Учасники круглого столу: Голова ФДМУ Ігор Білоус, заступник Голови ФДМУ Наталя Лебідь, керівництво Українського товариства оцінювачів, а також представники Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, саморегульованих організацій, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства юстиції (усього – більше 70 учасників). 

  Питання для обговорення:

  ·          Концептуальні засади державного та громадського регулювання оцінки майна та професійної оціночної діяльності з урахуванням міжнародної практики та вітчизняного досвіду.

  ·          Нові підходи в регулюванні професійної оціночної діяльності, у тому числі - землеоціночної діяльності.

  ·          Наглядова рада з питань оціночної діяльності як інструментарій спільного державного та громадського регулювання оціночної діяльності та її робочі органи.

  ·          Нові аспекти в питаннях практичної діяльності суб’єктів оціночної діяльності, посилення відповідальності оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності за об’єктивність оцінки майна.

  ·          Нові підходи до організації професійної підготовки оцінювачів.

  ·          Нові функції Єдиної бази звітів про оцінку майна, зміни порядку її ведення і використання її даних.

  Акредитація засобів масової інформації проводиться за телефоном прес-служби Фонду державного майна України: (044) 284-94-24, e-mail: press@spfu.gov.ua

  Адреса заходу: м. Київ, вул. Володимирська, 55, 3-й поверх (колонна зала Академії наук України).