• In English
 • 7 липня – круглий стіл щодо створення мережі безоплатної правової допомоги військовослужбовцям АТО та членам їх сімей
  опубліковано 07 липня 2015

  07
  липня

  06:00

  вівторок
  Додати в календар 2015-07-07 06:00:50 2021-10-16 06:09:15 Europe/Kiev 7 липня – круглий стіл щодо створення мережі безоплатної правової допомоги військовослужбовцям АТО та членам їх сімей Event organizer. event@organizer.email

  7 липня Голова Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артур Дерев’янко візьме участь у круглому столі на тему “Створення мережі безоплатної правової допомоги військовослужбовцям, які беруть/брали участь в АТО та членам їх сімей».

  Початок заходу: 11:00

  Місце проведення: вул. Б. Хмельницького, 8/16, 2-й поверх, прес-центр (Укрінформ).

  Круглий стіл організовано Українською фундацією правової допомоги спільно з Координаційним центром надання безоплатної вторинної правової допомоги Міністерства юстиції України та Мережею центрів правової інформації та консультацій за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

  У ході круглого столу планується розглянути питання формування мережі партнерів правової допомоги фактичним учасникам АТО та членам їх сімей на прикладі м. Київ та інших регіонів України, визначення механізму взаємодії між зацікавленими сторонами у наданні правової допомоги на місцевому рівні.