• In English
 • 3 липня Ігор Жданов візьме участь у відкритті нового спортивного комплексу з важкої атлетики у Хмельницькому
  опубліковано 02 липня 2015

  02
  липня

  12:00

  четвер
  Додати в календар 2015-07-02 12:00:58 2020-08-15 18:51:11 Europe/Kiev 3 липня Ігор Жданов візьме участь у відкритті нового спортивного комплексу з важкої атлетики у Хмельницькому Event organizer. event@organizer.email

  3 липня у Хмельницькому відбудеться урочисте відкриття нового спортивного комплексу з важкої атлетики, в якому візьмуть участь Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, Президент Національного Олімпійського Комітету України Сергій Бубка, а також відомі українські спортсмени-важкоатлети: Олімпійський чемпіон з важкої атлетики Олексій Торохтій, бронзова призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики Олена Говорова, Олімпійська чемпіонка з важкої атлетики Наталія Скакун, Олімпійська чемпіонка з важкої атлетики Ольга Коробка, призер Олімпійських ігор Денис Готфрід, бронзова призерка Олімпійських ігор, Чемпіонка Європи з важкої атлетики Юлія Калина, чемпіонка Європи, призерка Чемпіонату світу з важкої атлетики Юлія Паратова, Чемпіон Європи з важкої атлетики Олег Прошак.

  Організатор заходу – Федерація важкої атлетики України.

  Спортивний комплекс площею близько 1000 кв. м має найбільший в Україні зал з важкої атлетики, які налічує шістнадцять стаціонарних та один загальний поміст. Спортивна споруда стане основою центру олімпійської підготовки українських спортсменів.

  Офіційне відкриття спортивного комплексу: 3 липня о 13:00 (Хмельницький, пров. Чорновола 88/2Д, СК «Епіцентр»).

  Акредитація та додаткова інформація щодо трансферу: +380952739348, yuriy.derkach@gmail.com

   

  Автор: Прес-служба Міністерства молоді та спорту