• In English
 • 19 червня у рамках концерту "Нічні серенади" відбудеться підхід до преси Міністра закордонних справ Павла Клімкіна
  опубліковано 19 червня 2015

  19
  червня

  11:00

  п'ятниця
  Додати в календар 2015-06-19 11:00:09 2020-01-28 09:14:01 Europe/Kiev 19 червня у рамках концерту "Нічні серенади" відбудеться підхід до преси Міністра закордонних справ Павла Клімкіна Event organizer. event@organizer.email

  19 червня о 21:00 Міністерство закордонних справ України та Національний камерний ансамбль «Київські солісти» організовують концерт класичної музики під відкритим небом «Нічні серенади», присвячений українським в’язням, яких незаконно утримує Російська Федерація.

  О 20:45 у рамках концерту «Нічні серенади» відбудеться підхід до преси Міністра закордонних справ Павла Клімкіна, присвячений питанням захисту громадян України, які незаконно ув'язнені та утримуються на території Росії. 

   

  Прес-служба МЗС України оголошує акредитацію представників ЗМІ на висвітлення заходу за номерами телефонів: (044) 238-17-20 та (044) 239-15-76.

   

  Місце проведення: Михайлівська площа 1 (перед будівлею МЗС)

   

   

  МЗС Open Air 19 червня. Присвята українським в'язням в Росії

  19 червня 2015 року відкритий простір перед МЗС України між фасадом та колонами будівлі, що має унікальні акустичні властивості, прийме масштабну мистецьку подію. Проект є черговим кроком у розвитку Міністерства закордонних справ України не лише як політичного, а й мистецького простору.

  Концерт розпочнеться о 21.00. Національний камерний ансамбль «Київські солісти» представить програму «Нічні серенади», що складається з творів присвячених коханню, з ліричних гімнів любові і ніжності.

  Пролунає музика  Вольфанга Амадея Моцарта, Антоніна Дворжака, Едварда Гріга, Фелікса Мендельсона, Петра Чайковського, Едуарда Елгара, Фріца Крейслера, Іоганна Штрауса, Астора П’яцолли.

  Серенади, які народились свого часу під теплим небом Італії та Іспанії, звучатимуть під нічним українським небом в історичному місці – на Михайлівській площі.

  Організатори та партнери концерту щиро сподіваються, що наші співвітчизники якомога швидше повернуться додому до своїх близьких і коханих.

   

  Автор: Прес-служба Міністерства закордонних справ