• In English
 • 8-10 червня Арсеній Яценюк перебуває з робочим візитом у США
  опубліковано 09 червня 2015

  09
  червня

  12:00

  вівторок
  Додати в календар 2015-06-09 12:00:15 2021-09-17 05:17:15 Europe/Kiev 8-10 червня Арсеній Яценюк перебуває з робочим візитом у США Event organizer. event@organizer.email

  8-10 червня відбудеться робочий візит Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка до Сполучених Штатів Америки. До делегації входить Міністр фінансів України Наталія Яресько.

  У рамках візиту передбачаються зустрічі з керівництвом Сполучених Штатів, американського Конгресу та його політичними лідерами, керівниками Державного департаменту і фінансового та енергетичного блоку Уряду США. Українська делегація проведе переговори з керівництвом Міжнародного Валютного Фонду.

  Відбудеться зустріч Арсенія Яценюка з представниками української громади. Прем’єр-міністр України виступить на глобальному форумі Американського єврейського комітету (АЄК).

  Економічна та фінансова складова запланованих переговорів  стосуватиметься актуальних питань співпраці з МВФ та іншими міжнародними інституціями й заохочення подальшої підтримки України з боку її партнерів. Серед іншого, йтиметься про підготовку до українсько-американської інвестиційної конференції, запланованої 13 липня 2015 року у Вашингтоні.

  Політичний порядок денний переговорів включатиме питання посилення міжнародної солідарності навколо територіальної цілісності та безпеки України.