• In English
 • 8 червня - прес-конференція заступника Міністра інформаційної політики України Тетяни Попової: "Перші результати від спільного проекту МІП та МОУ "Embedded journalists"
  опубліковано 05 червня 2015

  05
  червня

  12:00

  п'ятниця
  Додати в календар 2015-06-05 12:00:45 2021-06-15 17:08:54 Europe/Kiev 8 червня - прес-конференція заступника Міністра інформаційної політики України Тетяни Попової: "Перші результати від спільного проекту МІП та МОУ "Embedded journalists" Event organizer. event@organizer.email

  8 червня о 12:00 у прес-центрі «Укрінформ» заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова та радник Міністра з питань забезпечення функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець спільно з журналістами розкажуть про хід  проекту «Embedded journalists».

  Під час заходу журналіст «Радіо Свобода» Михайло Штекель поділиться враженнями від участі у програмі та  розкаже про особливості роботи на передовій у зоні АТО.

  25 травня стартував спільний проект Міністерства  оборони України та  Міністерства інформаційної політики України «Embedded journalists» – закріплення журналіста за військовою частиною в зоні АТО.

  Команда МІП та МОУ щодня надає необхідну підтримку та супроводжує журналістів на різних етапах проходження експерименту. Проект триває вже два тижні.

  Автор: Прес-служба Міністерства інформаційної політики