• In English
 • 1 червня у столиці святкуватимуть Міжнародний День захисту дітей
  опубліковано 29 травня 2015

  29
  травня

  12:06

  п'ятниця
  Додати в календар 2015-05-29 12:06:46 2019-12-07 22:17:06 Europe/Kiev 1 червня у столиці святкуватимуть Міжнародний День захисту дітей Event organizer. event@organizer.email

   

  У понеділок, 1 червня, у Міжнародний День захисту дітей Київський міський голова дасть старт традиційному благодійному «Пробігу під каштанами». Захід розпочнеться о 9:40 на Михайлівській площі. О 12:00 на Софійській площі Віталій Кличко вручить іменні стипендії Київського міського голови талановитим дітям столиці.

  У той же день, о 19:00, за підтримки Київської міської державної адміністрації, на Софійській площі відбудеться великий концерт до Дня захисту дітей. У концерті візьмуть участь відомі та молоді українські артисти, а також талановиті діти, серед яких і  учасники проекту «Голос. Діти».

  Окрім того, за інформацією департаменту освіти і науки, молоді та спорту, 1 червня на Софійській площі відбудеться V Міжнародний фестиваль дитячо-юнацької творчості «Сонячний каштанчик!», а у Київському Палаці дітей та юнацтва - ІХ благодійний фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії».

  Департамент соціальної політики проведе заходи для вихованців Святошинського та Дарницького дитячих будинків-інтернаті: для дітей організують різноманітні конкурси, благодійні акції, долучать до мистецьких заходів.

  Для юних киян також організують заходи в усіх районах столиці. Так, у Деснянському районі 1 червня заплановано проведення фестивалю «Щасливе дитинство». 

  1 червня безліч різноманітних заходів чекають на дітей у бібліотеках Солом’янського району. Так, в усіх бібліотечних закладах відбудеться День дитинства під гаслом «Кожній дитині подаруй життя і завтра», у бібліотеці ім. Бажана відбудеться виставка дитячих малюнків «Моє майбутнє», у ЦРБ ім. Ф. Достоєвського запланована літературна гра в кімнаті казок «Дерево дитячих мрій» та вернісаж на асфальті «Прекрасне свято радості й надії», бібліотека ім. Гончара проведе інтерактивну акцію  «В дитинстві так багато кольорів».

  Святошинська РДА планує проведення театралізованого свята, виставки робіт майстрів декоративно-прикладного мистецтва за участю вихованців початкових навчальних закладів, гала-концерту народної творчості; конкурсів дитячих малюнків на асфальті, спортивно-ігрового свята «Мама, тато і я – туристська сім’я»; спортивні естафети, конкурси, ігротеки. Також район залучений до організації та проведення «Фестивалю націй», що відбудеться 1 червня на Михайлівській площі.

  1 червня в Українському домі проведуть флешмоб «Квітуча Україна» за участю вихованців центру творчості «Чарівна свічка» ЦТ «Шевченківець».

  Загалом заходи з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей заплановані в освітніх, бібліотечних закладах кожного з районів. Різноманітні події для малечі відбуватимуться і у рамках святкування Дня Києва цими вихідними.

   

  Автор: Київська МДА