• In English
 • 2-5 червня в Україні пройде Міжнародний Транспортний тиждень 2015
  опубліковано 04 червня 2015

  04
  червня

  15:00

  четвер
  Додати в календар 2015-06-04 15:00:00 2020-01-19 15:38:56 Europe/Kiev 2-5 червня в Україні пройде Міжнародний Транспортний тиждень 2015 Event organizer. event@organizer.email

  2-5 червня в Одесі відбудеться 14-й міжнародний транспортний тиждень. Цього року він пройде під девізом «Діалог. Довіра. Дія». Щорічно до Одеси приїжджають біля 200 представників з різних країн світу для обговорення важливих питань у сфері транспорту, логістики та торгівлі. Цього року серед учасників  Генеральний Секретар ТРАСЕКА Мірча Чопрагу, делегації  з Литви, Молдови, Азербайджану, Грузії, Румунії та інших країн близького та дальнього зарубіжжя.

  У ході заходу пройде Форум «Реалізація глобальних логістичних стратегій у системі міжнародних перевезень», низка панельних дискусій, де провідні фахівці галузі обговорять можливості для  розвитку та організації водного, автомобільного та залізничного транспорту. Також на транспортному тижні відбудеться чергове 16-те засідання  Міжурядової українсько-литовської комісії з питань торгово-економічного співробітництва, в рамках якої очікується підписання Меморандуму про співробітництво між Одеською філією ДП «Адміністрація  морських портів України» (адміністрацією Одеського МТП) і ДП «Адміністрація морського порту Клайпеда». Очолить Комісію Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський.

  Також у рамках транспортного тижня 3-5 червня відбудеться V міжнародний семінар зі спрощення процедур торгівлі за участі експертів Економічної Комісії ООН для Європи та XIV Міжнародна виставка-конференція «Інтер-ТРАНСПОРТ». На експозиції виставки буде представлений передовий досвід та нові технології в галузі транспорту, портового господарства, гідротехічного будівництва та підйомно-транспортного устаткування.

   

  Автор: ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ІНФРАСТРУКТУРИ