• In English
 • 29 травня Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко відвідає Херсонщину
  опубліковано 29 травня 2015

  29
  травня

  11:00

  п'ятниця
  Додати в календар 2015-05-29 11:00:29 2020-01-29 00:09:14 Europe/Kiev 29 травня Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко відвідає Херсонщину Event organizer. event@organizer.email

  29 травня Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко перебуватиме з одноденною робочою поїздкою у Херсонській області.

  У першій половині дня Міністр зустрінеться з аграрним активом області та поспілкується зі студентами та викладачами Херсонського державного аграрного університету. Там же заплановано підхід Олексія Павленка до преси.

  Пізніше Міністр огляне системи зрошення ТОВ «Дніпро», а також ознайомиться із діяльністю ВАТ «Дніпровський рибзавод». Тут також запланована зустріч з виробниками сільськогосподарської продукції Херсонської області. 

  У другій половині дня Міністр відвідає єдиний в Україні завод, який спеціалізується на виробництві складної сільськогосподарської техніки ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод».

  Наприкінці поїздки Олексій Павленко ознайомиться із асортиментом продукції ТОВ «Данон Дніпро» та відвідає фермерське господарство «Курінь».

  Запрошуємо представників ЗМІ до висвітлення робочої поїздки Міністра.

  Телефон для акредитації: 066-26-34-384

   

  Автор: Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства