• In English
 • 27 травня - прес-тур на державні підприємства, які запропоновані до приватизації
  опубліковано 26 травня 2015

  26
  травня

  10:00

  вiвторок
  Додати в календар 2015-05-26 10:00:19 2019-12-07 18:11:10 Europe/Kiev 27 травня - прес-тур на державні підприємства, які запропоновані до приватизації Event organizer. event@organizer.email

  27 травня відбудеться прес-тур на ДП шовкорадгосп "Баришівський" та ДП «Київська обласна коконосушарка». На їх прикладі буде продемонстровано безперспективність чинної економічної моделі державних аграрних підприємств.

  Також буде представлено концепцію відновлення економічної активності ДП зі сфери управління Мінагрополітики.

  «Наше завдання – змусити агросектор запрацювати на повну потужність. Зробити це можливо лише через комплексне реформування галузі. Приватизація - оптимальний вихід. Ми готові підтримати колективи, які розвивають сільськогосподарське виробництво. Якщо шовківництво знищене, нехай фермери легально заробляють на рослинництві або тваринництві», - наголосив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

  Пояснення надаватимуть керівництво департаменту з управління державної власності та радники Міністра.

  Виїзд журналістів автобусом 27 травня об 11:00 з вул. Хрещатик, 24 (біля будівлі Мінагрополітики).

  Акредитація ЗМІ до 18:00 26 травня за телефоном: (044) 278-83-89.

  Довідково

  ДП шовкорадгосп "Баришівський" знаходиться за адресою: Київська обл., Баришівський р-н, с. Шовкове. У даний час господарська діяльність не ведеться. Комплекс частково зданий в оренду (договір відсутній) , там  вирощуються качки.

  ДП «Київська обласна коконосушарка» знаходиться за адресою: Київська обл., м. Обухів, вул. Каштанова, 3. На думку експертів, державне підприємство не може проводити господарську діяльність згідно з Статутом.

   

   

  Автор: Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства