• In English
 • 22 травня Віце-прем'єр-міністр - Міністр культури В'ячеслав Кириленко відвідає урочистості до 154-ї річниці від дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі в Каневі
  опубліковано 21 травня 2015

  21
  травня

  15:00

  четвер
  Додати в календар 2015-05-21 15:00:00 2020-06-04 18:51:47 Europe/Kiev 22 травня Віце-прем'єр-міністр - Міністр культури В'ячеслав Кириленко відвідає урочистості до 154-ї річниці від дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі в Каневі Event organizer. event@organizer.email

  У Каневі зранку розпочнеться традиційне сходження до могили Тараса Шевченка. На Тарасовій горі за участю офіційної делегації відбудеться покладання квітів до пам’ятника поету. Біля пам’ятника пройде літія за участю представників різних релігійних конфесій.

  Твори Шевченка виконає Черкаській академічний заслужений український народний хор обласної філармонії. Від імені Шевченківського національного заповідника буде вручено грамоти та подяки добродійникам та меценатам. У ході офіційних заходів пройде акція – спільне вишивання рушника Тарасові Шевченку за участю черкаських майстринь. Після того у приміщенні музею відбудеться мітинг-реквієм.

  До річниці перепоховання в музеї відкрито виставку робіт «Україна – земля Тараса» фотохудожника Василя Пилип’юка та презентовано десятиметровий рушник Національної єдності. Також у музеї представлена присвячена річниці перепоховання Шевченка виставка робіт народного художника України Івана Марчука.

  22 травня вхід до музею буде безкоштовним. 

   

  Телефон для довідок: 235-22-33.