• In English
 • 16 травня відбудеться панельна дискусія про успішний розвиток Києва у європейському контексті
  опубліковано 15 травня 2015

  15
  травня

  09:09

  п'ятниця
  Додати в календар 2015-05-15 09:09:01 2020-08-07 18:56:29 Europe/Kiev 16 травня відбудеться панельна дискусія про успішний розвиток Києва у європейському контексті Event organizer. event@organizer.email

  У рамках проведення Дня Європи, 16 травня, за сприяння Представництва Європейського Союзу в Україні, у столиці відбудеться панельна дискусія із теми: «Що Україна та Київ можуть дати Європі? Що Європа може дати Україні?». Захід буде проведено за підтримки Київської міської державної адміністрації та Міністерства закордонних справ України.

  Зазначимо, що у рамках заходу українські інтелектуали та експерти розкажуть власні історії успішного розвитку Києва та своїх проектів, поспілкуються з мешканцями міста щодо ключових проблем та перспектив розвитку столиці й України у європейському контексті.

  Мета панельної дискусіїакцентувати увагу на тому, що Українаєвропейська держава, має потенціал, людей та ідеї, які можуть вести її до успішної інтеграції до ЄС. Заплановано такі тематичні напрями для обговорення: бізнес-ініціативи, культурні проекти, туризм, урбаністика, фешн-індустрія. Дискусія має на меті показати киянам приклади успіху, а також дати розуміння того, що європейська інтеграція є можливою на рівні індивідуальних історій людей, компаній, організацій тощо.

  Розмова відбуватиметься у форматі телевізійного ток-шоу. Пряму трансляцію дискусії проводитиме «UA: Перший» телеканал. Стрімінг-трансляцію забезпечуватимуть онлайн-ресурси «Новое время» (http://nv.ua/) та «Українська правда» (http://nv.ua/). Для додаткової інформації звертатися за тел.: 098-647-55-47 та e-mail: kromashko@internews.ua (Костянтин Ромашко).

  Нагадаємо, що 16 травня у Києві також відбудеться хакатон «Моє європейське місто» – конкурс ідей, мета якого об’єднати творчу молодь та активістів заради інновацій в житті столиці.

  Панельна дискусія та Хакатон у Києві є частиною програми Дня Європи в Україні та відбувається у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Мета кампаніїпоширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців про розвиток відносин між Україною та ЄС у різних галузях.

  Час заходу: 14:00 до 16:30

  Місце проведення: Дипломатичної академії України (вул. Велика Житомирська, 2).